Jsem kreativní makléř

... a rád Vám sdělím svůj názor na tuto pěknou nemovitost

Můj pocit

  1. Tento dům má své zvláštní a těžko popsatelné kouzlo spořádané a pečlivě vedené domácnosti. Je vidět, že dům vybudovali majitelé s rozvahou a láskou. Nejen jak bytelně a kvalitně je postaven, ale také jak je vybaven, vyzdoben a hezky udržován. Jenže jak už to velmi často bývá, v průběhu času se v rodině změnily priority, děti odrostly a rozlétly se do světa a najednou už pro majitele ten velký milovaný dům s krásnou zahradou a vinohradem už není tou nejdůležitější věcí v životě.
    Majitelé dům neprodávají v tísni, prostě si staví dům nový, menší, který bude vyhovovat jejich aktuálním potřebám. A nejvíce ze všeho by si přáli, aby dům koupil někdo, kdo se o něj bude starat stejně pečlivě, jako oni.
  2. Neocenitelným plusem zejména pro rodiny s dětmi je umístění domu mimo hlavní frekventovanou ulici a také to, že v nejbližším okolí jsou školy, školky, sportoviště, zdravotní středisko i prodejna potravin a smíšeného zboží.
  3. Nejnáročnější zájemce si může (ale nemusí) ke zkvalitnění bydlení postupně provést pár drobných udržovacích oprav či modernizaci některých vybavovacích předmětů a zařízení.


Pár slov o mně

Ve světě realit se pohybuji již řadu let a kromě prodeje domů, bytů, atp. se zaměřuji i na vyhledávání nemovitostí, které jsou vhodné pro realizaci developerských projektů.

Vzhledem k tomu, že žiji ve vinařské oblasti a získal jsem zde řadu výborných kontaktů, specializuji se na prodej nemovitosti, souvisejících jakkoliv s vínem – ať už s výrobou, prodejem, jeho konzumací, či s vinařskou turistikou… Za tímto účelem jsem také vytvořil jediné specializované „vinařské“ stránky www.VinneSklepyNaProdej.Cz.

A právě při koupi jednoho vinného sklepa v Čejkovicích mne oslovil majitel tohoto pěkného domu s vinohradem a navrhl mi zdali bych se nechtěl postarat o jeho prodej. Přiznám se bez mučení, neváhal jsem ani vteřinu ????.

Jak najít světlo v realitní džungli

Díky své dlouholeté praxi jsem se naučil rozumět lidem, porozumět jejich potřebám a dokážu často velmi rychle najít optimální cestu k vyřešení problémů při nákupu či prodeji jejich nemovitostí.

Celý realitní trh nejen v České republice a s ním i potřeby prodávajících i kupujících se mění tak rychle, že vždy svým klientům doporučuji najmout si profesionála, který je schopen zajistit průběh realitní transakce v souladu se zákonem a hlavně bezpečně. Rizika, která číhají jak na prodávající tak na kupující, jsou totiž opravdu velmi vysoká. Běžný občan má často tendenci tyto nástrahy podceňovat.

Brno je zlatá loď…

Jsem Brňák. Brno je místo, kolem kterého se točí celý můj život. A i když nyní bydlím kousek dál, v krásné vinařské vesničce poblíž Pálavy, kancelář mám v Brně. Jsem expertem na nemovitosti na jižní Moravě, ale občas zabrousím i do vzdálenějších částí naší republiky.

Svoji činnost jsem v roce 2013 spojil se jménem Realitní společnosti České spořitelny. A nelituji toho, vizitka s logem České spořitelny otevírá dveře i u zapřisáhlých „antirealiťáků“. Navíc podporou při získání výhodné hypotéky u České spořitelny řadě klientům otevíráme dveře ke koupi vysněné nemovitosti.

Tím naznačuji to, že v případě Vašeho zájmu o tuto nemovitost, Vám mohu značnou měrou pomoci i při jednání s bankou (hypotéka).